Movies
Ratings
51
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
Love NowRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0- BlackRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0