Movies
Ratings
118
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0