Movies
Ratings
633
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
A BirthRated ★ 2.5