Movies
Ratings
180
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0