Movies
Ratings
46
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0