Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 4.0