Titles you rated
PapermanRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 2.0
FateRated ★ 2.0
S.W.A.T.Rated ★ 2.0