Movies
Ratings
310
The PiratesRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.0
CrankRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0