Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 1.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 4.0