Movies
Ratings
166
OutbreakRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
BeanRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0