Movies
Ratings
924
SpyRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
PiperRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0