Series
Ratings
58
WandaVisionRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 1.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
- The Lost RoomRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5- VictoriousRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.0
- VictoriousRated ★ 4.0