Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 1.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
Digimon: Data SquadRated ★ 0.5- 하얀마음 백구Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5