Series
Ratings
54
KarmaRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 2.5
Anatomy of a ScandalRated ★ 3.0
You Season 3Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5