Titles you rated
A Company ManRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 2.0
Make Your MoveRated ★ 0.5
No Tears for the DeadRated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
Police Story 2013Rated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Code Name: JackalRated ★ 2.0