Titles you rated
My DictatorRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 4.0
Girlfriend BoyfriendRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 5.0
GyeongjuRated ★ 2.5
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0- Bride of ChuckyRated ★ 0.5
SpiralRated ★ 1.0
Ringu 2Rated ★ 1.0
RinguRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
Wishing StairsRated ★ 2.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
Hanako of the ToiletRated ★ 3.0