Titles you rated
One Punch ManRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0