Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Sunny: Strong Mind Strong LoveRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 2.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 4.0
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.5