Titles you rated
The Good DoctorRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.0- Jang Gil SanRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0