Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
My DearestRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0