Movies
Ratings
514
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Stand Up GuysRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0