Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0