Movies
Ratings
228
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0