Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
BigRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
MisaengmulRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5