Movies
Ratings
65
Real SteelRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0