Movies
Ratings
98
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5- HeartbreakersRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0