Titles you rated
Chicken LittleRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 2.5
The CoreRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
BeanRated ★ 3.5
VolcanoRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.5
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 3.0