Movies
Ratings
75
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
Get the GringoRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0