Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- In the FleshRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0- In the FleshRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5