Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The ChangeoverRated ★ 4.0
MiraRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GretaRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
ColossalRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 5.0