Series
Ratings
43
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5