Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Bunshinsaba 2Rated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
BeginnersRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The King of ComedyRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
BraindeadRated ★ 3.5
Another YearRated ★ 3.5
The Tree of LifeRated ★ 4.5
The Seven Year ItchRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0- AliveRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5