Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Legend of HerculesRated ★ 4.0
NoahRated ★ 1.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0