Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 2.5