Series
Ratings
42
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0