Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0