Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0