Titles you rated
I, RobotRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0