Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0