Titles you rated
My Lovely GirlRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0