Titles you rated
8 MileRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0