Movies
Ratings
522
CasperRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Drunken Master IIRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 0.5
ShineRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
The Legend of 1900Rated ★ 5.0