Movies
Ratings
406
2012Rated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
As OneRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5