Titles you rated
FluRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0