Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
Army of the DeadRated ★ 1.0
Love and MonstersRated ★ 1.5
NobodyRated ★ 3.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.0
The BabysitterRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 2.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5