Titles you rated
DaybreakRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0