Titles you rated
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Yukionna to Kani wo KuuRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- Fill in the BlankRated ★ 5.0