Series
Ratings
85
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0- BonobonoRated ★ 3.5