Series
Ratings
525
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
Begin Again KoreaRated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.0
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- SNL Korea Season 5Rated ★ 3.5
SNL Korea Season 4Rated ★ 3.5- Seunguappaui Sadeuseyo JebalRated ★ 3.0