Titles you rated
A Man Called OveRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
My Neighbors the YamadasRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 1.5
ExitRated ★ 1.5
Black WidowRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0